Ремонт легкового та вантажного транспорту

Наша компанія виконує роботи по обслуговуванню вантажних і легкових транспортних засобів як вітчизняних так і зарубіжних виробників. Має досвід роботи, як з різними підприємствами, так і приватними особами. За цей час наша станція технічного обслуговування зарекомендувала себе як надійного партнера і сумлінного виконавця взятих на себе зобов'язань.
Ми пропонуємо повний комплекс послуг, здатних вирішити будь-які проблеми, пов'язані з ремонтом і сервісним обслуговуванням легкових і вантажних автомобілів всіх марок. Ремонтні роботи проводяться в найкоротші терміни незалежно від характеру поломки агрегатів і вузлів.
На нашому складі завжди є в наявності всі необхідні для ремонту транспорту запчастини. У разі відсутності будь-якої потрібної деталі, ми організовуємо її доставку в стислі терміни, за рахунок налагодженої роботи з прямими постачальниками запчастин і заводами виробниками.
Високотехнологічне обладнання, використання якісних запчастин, висока кваліфікація і багаторічний досвід наших майстрів дозволяють виконувати роботи будь-якої складності, як у сфері технічного обслуговування, так і в області ремонту і модернізації.

В спектр наших послуг входить:

- Технічне і сервісне обслуговування будь-якого рівня
- Сучасна комп'ютерна діагностика
- Поточний і капітальний ремонт вузлів та агрегатів
- Ремонт причепів та напівпричепів
- Кузовний ремонт (малярні роботи)
- Зварювальні (аргон) та токарні роботи
- Ремонт КПП
- Ремонт підвіски, ходової частини
- Ремонт електрообладнання
- Установка додаткового обладнання

ТОВ «НВП «Турбомаш-сервіс» та ТОВ «НВП «Турбомаш» - Працюємо для вас!