Ремонт козлових кранів

Ремонт козлових кранів

Наша компанія пропонує професійний ремонт козлових кранів різних видів та будь-якого рівня складності. Ми маємо повний набір можливостей для проведення комплексного технічного обслуговування кранової техніки, включаючи профілактичні, ремонтні та модифікаційні роботи.

Особливості кранової техніки козлового типу

Козловий кран – це різновид мостового вантажопідйомного обладнання, призначений для підйому та переміщення в рамках робочого майданчика масивних та великогабаритних вантажів (контейнерів, будівельних блоків, лісу, металопрокатної продукції). Він є кран-балкою, в якій поперечний міст спирається на дві опори, які можуть пересуватися по підкранових коліях, змонтованих на бетонній основі.

Найчастіше таке обладнання використовується на причалах, транспортних розв'язках, будівництві та інших відкритих майданчиках. Атмосферний вплив, підвищені механічні навантаження, інтенсивний режим функціонування та інші негативні фактори викликають зношування, призводять до появи вогнищ корозії та дефектів металокаркасу, виходу з ладу електрообладнання, обривів троса.

Тому, незважаючи на закладену виробником підвищену міцність конструкції та надійність агрегатів, періодично потрібно проводити ремонтно-профілактичні процедури. Від якості їх виконання та професіоналізму підрядника залежить продуктивність та довговічність крана, безпека працюючого поряд персоналу.

Види ремонту кранів козлового типу

Плановий ремонт. Сервісне обслуговування спрямоване на запобігання аварійним ситуаціям та серйозним поломкам, що спричиняють серйозні фінансові та репутаційні збитки. Проводиться відповідно до плану, затвердженого на підставі технічних характеристик обладнання та умов експлуатації. Полягає в тестуванні всіх систем крана, змащуванні вузлів, заміні запчастин з критичним ступенем зносу, налагодженні електрообладнання. Зазвичай не потребує демонтаж крана.

Аварійний ремонт. У разі непередбаченої поломки або збоїв у роботі неминучі втрати від вимушеного простою техніки. Наша бригада, оснащена сучасним обладнанням, кваліфіковано виконує ремонт козлових кранів, забезпечуючи повернення функціональності в найкоротші терміни.
Капітальний ремонт. Проводиться після завершення встановленого терміну експлуатації кранової техніки з метою продовження ресурсу, відновлення або розширення (при модернізації) функціональних можливостей.


Роботи можуть включати:

Ремонт підкранових колій (рейки повинні бути цілими, недеформованими, встановленими строго паралельно один до одного і горизонтально до основи, добре закріпленими);
Металоконструкцій (виявлення та усунення деформацій, зниженої міцності окремих ділянок та сполучних деталей, осередків корозії, дефектів зварних швів, а також рихтувально-фарбувальні процедури);
Електротехнічної частини (ремонт ходового візка, підйомного силового блоку, механізмів переміщення опор та візка та інших механізмів);
Вантажопідйомного механізму (заміна або відновлення кабельного барабана, троса, вантажозахоплення);
Системи керування (при модернізації кабіна може бути замінена на виносну панель або пульт радіокерування).
Співпраця з компанією Турбомаш завжди вигідна інвестиція. Завдяки власним виробничим потужностям ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість ремонту козлових кранів, гарантуючи якісне відновлення ресурсу техніки у найкоротший термін.

Вам потрібна консультація ?

Залишіть свої контактні дані і ми передзвонимо вам протягом 2 хвилин

Замовити зворотній дзвінок