Ремонт
залізничних кранів

Ремонт та обслуговування, сервісний центр залізничних кранів

Ремонт та обслуговування, сервісний центр залізничних кранів КДЕ-161, КЖС-16, КДЕ-163, КДЕ-251, КДЕ-253, КЖДЕ-16, КЖДЕ-25, КЖ-461, КЖ-462, КЖ-561, КЖ- 462, КЖ-561, КЖ-562, КЖ-661, КЖ-662, КЖ-971, КЖ-1572, ОДК-300/2, ОДК-500
ТОВ «НВП «Турбомаш» та ТОВ «НВП «Турбомаш-сервіс» проводить всі види ремонту (КР, ТР-1, ТР-2, ТР-3, СР) та технічного обслуговування (ТО) залізничних кранів КЖ, КЖС, КДЕ, КЖДЕ на власній ремонтній базі в місті Дніпро або з виїздом на ваше підприємство. При ремонті використовуються запасні частини як вітчизняного, так і іноземного виробництва, тому ми сміливо надаємо гарантію на виконані роботи та матеріали. Звертайтеся з усіх питань ремонту чи обслуговування, і ми все вирішимо.
Усі необхідні запчастини для залізничних кранів ми поставляємо безпосередньо від заводів-виробників. Тому у разі ремонту фахівці компаній «ТУРБОМАШ» встановлюють лише оригінальні деталі, що позитивно позначається на терміні служби всієї машини.

Процес ремонту залізничних кранів

Наша компанія виконує такі види ремонту залізничних кранів:

поточний — включає діагностування стану всіх вузлів, заміну дрібних деталей, налагодження окремих систем, мастило механізмів;

середній - передбачає виконання розбирання механічних та електричних вузлів, а також заміну основних та допоміжних деталей;

капітальний — передбачає здійснення дефектування, повного розбирання основних механізмів і промивання вузлів, а також заміни всіх деталей, що зносилися, кріплення і систем.

Результат ремонту крана

Кранам, що пройшли капітальний ремонт, надається гарантія 12 місяців з моменту випуску в експлуатацію.

Переваги виконання ремонту залізничних кранів у нашій компанії

Ми виконуємо капітальний та поточний ремонт залізничних кранів усіх типів та виробників. У ремонтних роботах задіюється оригінальне оснащення та спеціалізоване обладнання.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід і необхідну кваліфікацію в галузі ремонту стаціонарних та пересувних залізничних кранів. Використання сучасних засобів діагностики сприяє повному виявленню несправностей. Використання фірмових чи сертифікованих запасних частин дозволяє компанії гарантувати повне відновлення працездатності та технічних характеристик вантажопідйомного обладнання. Виключити виникнення рекламацій дозволяє багатоетапний контроль якості. Скорочувати терміни надання послуги допомагає продумана організація праці, використання сучасних ремонтних технологій та грамотне планування.

Ми виконуємо ремонт залізничних кранів у повній відповідності до вимог діючих стандартів та за розумними цінами. На підвищення зручності замовників та продуктивності партнерства спрямована ввічливість та запобіжність персоналу, налагоджений механізм роботи з клієнтом, простота оплати та низка додаткових послуг. Крім ремонтно-відновлювальних робіт, наша фірма виконує технічне обслуговування та модернізацію вантажопідйомного обладнання всіх типів.

Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю.

ТОВ «НВП «Турбомаш-сервіс» та ТОВ «НВП «Турбомаш» - Працюємо для вас!

Вам потрібна консультація ?

Залишіть свої контактні дані і ми передзвонимо вам протягом 2 хвилин

Замовити зворотній дзвінок