Ремонт
мостових кранів

Ремонт мостових кранів

Якщо Вам потрібне технічне обслуговування та ремонт мостових кранів, наша компанія та сервісна служба Турбомаш завжди до Ваших послуг. Ми робимо абсолютно всі види ремонтних робіт вантажопідйомних кранів.

Ми займаємося ремонтом та заміною пульта управління, лебідки, а також заміною гідроштовхача, налаштуванням гальмівної системи та ремонтом пульта управління. Установка частотного перетворювача та іншого додаткового обладнання. Встановлюємо та займаємось налаштуванням радіокерованого пульта та ремонтом тролейного струмопроводу.

Обслуговування та ремонт мостового крану виконуватиметься у зручний для вас час. Для уточнення повного списку робіт, що здійснюються нашою компанією, потрібно звернутися до нашої сервісної служби підтримки клієнтів. Усю необхідну документацію, а також гарантію на кожен відремонтований кран включено.

Мостовий кран: ремонт капітальний

Капітальний ремонт мостових кранів включає заміну зношених деталей, термін служби яких дорівнює міжремонтному періоду, заварювання тріщин, ліквідація вогнищ корозії та виправлення місцевої деформації елементів металоконструкції; а також відновлення працездатності корпусів редукторів (заварювання або заклеювання тріщин та заміна ущільнень, з яких тече олія); заміна підшипників, муфт, шпонкових, шліцевих та штифтових з'єднань. А також ремонт електроустаткування мостового крана та ін.

Агрегатно-вузловий спосіб ремонту застосовується для суттєвого скорочення тривалості ремонтних робіт, а також для зменшення часу простою кранів.

Вам потрібна консультація ?

Залишіть свої контактні дані і ми передзвонимо вам протягом 2 хвилин

Замовити зворотній дзвінок