Ремонт
верстатів

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВЕРСТАТІВ

Наша компанія пропонує послуги з капітального ремонту універсальних токарних та токарно-гвинторізних, фрезерних, шліфувальних та свердлильних верстатів. Виробничі можливості та досвід фахівців, дотримання технології та використання якісних комплектуючих дозволяють нам гарантувати якість та строки виконання робіт. Всі ремонтні роботи компанія Турбомаш проводить у відповідності до установчих та дозвільних документів, які зареєстровані в територіальному Управлінні Державної служби України з питань охорони праці, а також на підставі технічних умов та технічної документації, на які ТОВ «НВП «Турбомаш» має право власності (право-інтелектуальні права), зокрема згідно ТУ У 33.1-44535513-001:2022 «Металообробні машини і верстати. Ремонтування та технічне обслуговування».

Термін виконання робіт у середньому становить 20-45 днів.

Гарантійні терміни – 12 місяців.
ТОВ « НВП «ТУРБОМАШ» та ТОВ «НВП «ТУРБОМАШ-СЕРВІС» - Працюємо для вас! Разом до перемоги!

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВЕРСТАТА НА НАШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ПРОХОДИТЬ ТАКІ ЕТАПИ:

✓ Упорядкування дефектаційної відомості
✓ Визначення необхідного обсягу робіт
✓ Розбирання верстата, очищення, промивання та складання дефектаційної відомості кожного вузла.
✓ Ремонт станини
✓ Ремонт передньої бабки
✓ Ремонт фартуха
✓ Ремонт каретки
✓ Ремонт супорту
✓ Ремонт коробки подач
✓ Ремонт задньої бабки
✓ Ремонт опорного кронштейна ходового гвинта та валу
✓ Ремонт електроустаткування
✓ Ревізія за необхідності заміна системи СОЖ
✓ Складання верстата
✓ Встановлення нового патрона
✓ Заправка свіжою олією
✓ Відновлення геометрії верстата
✓ Перевірка за нормами точності
✓ Випробування верстата у всіх режимах, з короткочасним перевантаженням 25%
✓ Фарбування верстата

ЗДАВАННЯ ВИКОНАНИХ РОБІТ ПРОВОДИТЬСЯ ЗГІДНО З ТОЧНІСТЮ ПАСПОРТА ВЕРСТАТА.

Це короткий огляд робіт. Насправді, кожен етап ремонту містить широкий перелік технологічних етапів, які проводяться обов'язково на нашому підприємстві із здійсненням контрольно-вимірювального приймання сертифікованим інструментом.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ

Виїзд протягом 24 годин по всій території України під час укладання договору на річне комплексне обслуговування верстатів, технічна діагностика зі знижкою 50%. Ми проводимо капітальний, відновлювальний та аварійний ремонт металообробних верстатів з ЧПУ, Контролером, УЦІ, Універсальних верстатів та верстатів підвищеного класу точності. Фахівці компанії Турбомаш дозволять Вам уникнути фінансових та тимчасових витрат, пов'язаних із простоєм обладнання. Спеціалісти компанії готові оперативно реагувати на ваші заявки та звернення, тимчасовий проміжок до прибуття спеціалістів сервісної служби на виробництво замовника не перевищує двох робочих днів.

Перед проведенням ремонтних робіт спеціалістами сервісної служби проводиться дефектація несправного обладнання, на основі якої складається та узгоджується з замовником Акт. У разі згоди замовника з умовами та обсягом, зазначених у Акті дефектації ремонтних робіт та укладанні договору на проведення ремонту, первинна дефектація замовником не оплачується.

Гарантія на проведені роботи надається залежно від типу робіт і становить від 3 до 12 місяців.

Сервісна служба компанії Турбомаш нагадує Вам про те, що дотримання правил проведення циклів технічного обслуговування металообробного обладнання є гарантом його безаварійної роботи на багато років активної експлуатації. А також є важливим пунктом виробничої економії на закупівлі запасних частин та втрат, пов'язаних із простоєм аварійного обладнання.

Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю.

ТОВ «НВП «ТУРБОМАШ» та ТОВ «НВП «ТУРБОМАШ-СЕРВІС» - Працюємо для вас! Разом до перемоги!

Вам потрібна консультація ?

Залишіть свої контактні дані і ми передзвонимо вам протягом 2 хвилин

Замовити зворотній дзвінок